Tıkla, Tümbet’e Gir!

Tümbet para çekme süresi, limiti ve sorunları nelerdir? Anlık çekim yöntemleri var mı? Hepsini öğren sorunsuz yatırım yap! İşlemlerin yapılabilmesi için oyunlardan kazanç sağlanması şarttır. Çünkü elde edilen bonusu direk çekmek mümkün değildir. O nedenle gerek slot oyunlarından gerekse spor bahislerinden bir miktarda kazanılması gerekir. Bunun yanı sıra bazı limitler üzerinde kazanılırsa çekilebilmektedir. Yani siteden 1 TL çekmek mümkün değildir. O sebeple biraz daha fazla miktarda talep göndermek gerekir.

Tümbet Para Çekme

Şu anda adreste herkes sorunsuzca ödemelerini alabilmektedir. Önemli olan çekme işlemlerinin çok uzun sürmemesidir. Çünkü diğer sitelerde para istendiği zaman saatlerce beklenmesi gerekebiliyor. Neyse ki Tümbet adresi müşteri memnuniyetine önem veren sitelerin başında gelmektedir. O nedenle hemen adrese dahil olabilirsiniz. Kullanıcılar daha iyi kazanmak adına siteye giriyor ve ödemelerini de alıyor.

Tümbet Para Çekme Yöntemleri ve Limiti

Her ödeme yönteminin kendine göre limiti vardır. O sebeple limitlere dikkat etmek önemlidir. Örnek olarak 20 lira kuralı varsa ona uymak gerekir. Tümbet para çekme sayfasına girerseniz hepsinin limitleri önünüzde yer alacaktır. Oradan size uygun olan seçeneğe tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Genelde ödemeler birkaç dakika içinde gelmektedir. Ancak yine de kurallara uyduğunuzdan emin olun.

Şu anda para çekimini yapmak isteyenlere yöntemler açıktır. İsteyenler hemen çekme talebi gönderebilir. Tümbet bütün talepleri karşılamaktadır. Aynı zamanda karşınıza gelen tablodan limitlere bakmalısınız. İşte sitedeki yöntemler şöyledir:

  • Mefete ile en az 5 TL
  • Payfix ile en az 25 TL
  • Papara ile en az 50 TL
  • Bitcoin seçeneğiyle minimum 250 TL
  • Ehetereum seçeneğiyle minimum 50 TL

Tümbet Para Çekme Sorunu ve Süresi

Sitede genel olarak hangi konuda sorun yaşanırsa hemen canlı destek hattına bağlanılarak yardım istenmektedir. Nitekim Tümbet para çekme sorunu yaşıyorsanız direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çünkü size hızlı şekilde cevap verilecektir. Ekiplere yaşadığınız sorunu söyleyebilirsiniz. Öyle ki genelde anında çözüm üretilir. Dolayısıyla işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Şu anda tüm yöntemler aktiftir.

Herhangi bir zamanda para çekimini yapmak istediğinizde genelde sorun olmaz. Çünkü 15 dakika içinde ödemeler gelmektedir. Ancak çekme süresi aşılırsa hemen desteğe yazmak gerekir. Tümbet geciken ödemeler konusunda hemen harekete geçerek çözümü sağlar. Burada önemli olan bütün üyelerin ödemesini alabilmesidir. Neyse ki site güvenilirdir ve böyle konular çok sık yaşanmaz.

Related Posts

En Güvenilir Siteler Üye Ol